jste zde: úvodní » EVENT MANAGEMENT


EVENT MANAGEMENT

Naše dlouholetá zkušenost v organizování sportovních podniků nám umožňuje Vám nabídnout efektivní podílení se na našich projektech nebo zajištění Vaší akce na klíč.

Sportovní podniky vnímáme jako velmi efektivní nástroj komunikace. Společnostem se zavedenou značkou na trhu umožňují nenásilnou formou jejich značku připomenout a navíc také sportovní podniky vytváří prostor pro podílení se na veřejné životě.

Pro společnosti nově vstupující na trh, nebo pro společnosti s nezavedenou značkou nabízejí sportovní podniky účinný způsob oslovení vyprofilované cílové skupiny.

Jsme dlouholetí pořadatelé úspěšného závodu pro širokou veřejnost na horských kolech ŠKODA BIKE marathonu.

Na základě dlouholeté zkušenosti zajišťujeme doprovodné akce k promo akcím, festivalům, výstavám, veletrhům, slavnostem a dětským dnům.

Aktivity zajišťují instruktoři jednotlivých sportů nebo absolventi škol tělovýchovného směru.

ŠKODA BIKE marathon

Závod na horských kolech určený pro širokou veřejnost. V roce 2012 proběhne již devátý ročník. Připravena bude opět atraktivní trať s průjezdem areálu plzeňské Škodovky v Plzni Doudlevcích. Závodníci si mohou vybrat z 60 nebo 30 kilometrové tratě. Pro rodiče s dětmi je připravena 6 kilometrová trasa. Převážnou část tratě tvoří lesní a nezpevněné cesty. Start a cíl jsou stejně jako v předešlých letech v areálu...

více detailů